Videot amerikane qesharake në Fox

TOM BERGERONNga data 26 shtator 2013, çdo të enjte dhe të premte në ora 21:55, në kanalin Fox Balkans, mund të ndiqni videot më qesharake amerikane.

‘America’s Funniest Videos’ nis sezonin e 20të duke sjell videot amatore familjare më qesharake në Fox Balkans. Si gjithnjë hit-programi i ABC-së vjen me Tom Berenger si moderator. /Telekomanda/

Mund të ju interesoj edhe...