Disney XD

disney_xd_tr

Disney XD

E hënë, 7 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Phineas & Ferb
06:50    Phineas & Ferb
07:15    Kickin’ It
07:40    Fish Hooks
08:05    Ultimate Spider-Man
08:30    Zeke and Luther
08:55    Phineas & Ferb
09:20    Mighty Med
09:45    Lab Rats
10:15    Phineas & Ferb
10:40    Phineas & Ferb
11:05    Ultimate Spider-Man
11:30    Ultimate Spider-Man
11:55    Kickin’it
12:20    Dadnapped
13:45    Toy Story Toons
13:55    Camp LakeBottom
14:20    Packages from Planet x
14:45    Phineas & Ferb
15:10    Lab Rats
15:35    Supa Strikas
16:00    Kid vs Kat
16:30    Mighty Med
17:00    Kickin’ It
17:25    Phineas & Ferb
17:50    Phineas & Ferb
18:15    Supa Strikas
18:40    My Babysitter’s A  Vampire
19:05    Lab Rats
19:30    Ultimate Spider-Man (S3)
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Phineas & Ferb
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E martë, 8 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Phineas & Ferb
06:50    Phineas & Ferb
07:15    Kickin’ It
07:40    Fish Hooks
08:05    Ultimate Spider-Man
08:30    Zeke and Luther
08:55    Phineas & Ferb
09:20    Mighty Med
09:45    Lab Rats
10:15    Phineas & Ferb
10:40    Phineas & Ferb
11:05    Ultimate Spider-Man
11:30    Ultimate Spider-Man
11:55    Kickin’it
12:20    Avalon High
13:55    Camp LakeBottom
14:20    Packages from Planet x
14:45    Phineas & Ferb
15:10    Lab Rats
15:35    Supa Strikas
16:00    Rated A For
16:30    Lab Rats
17:25    Phineas & Ferb
17:50    Phineas & Ferb
18:15    Supa Strikas
18:40    My Babysitter’s A  Vampire
19:05    Lab Rats
19:30    Ultimate Spider-Man (S3)
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Phineas & Ferb
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E mërkurë, 9 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Phineas & Ferb
06:50    Phineas & Ferb
07:15    Kickin’ It
07:40    Fish Hooks
08:05    Ultimate Spider-Man
08:30    Zeke and Luther
08:55    Phineas & Ferb
09:20    Lab Rats
10:15    Phineas & Ferb
10:40    Phineas & Ferb
11:05    Ultimate Spider-Man
11:30    Ultimate Spider-Man
11:55    Kickin’it
12:20    The Thirteenth Year
13:55    Camp LakeBottom
14:20    Packages from Planet x
14:45    Phineas & Ferb
15:10    Lab Rats
15:35    Supa Strikas
16:00    Phineas & Ferb
16:30    Mighty Med
17:00    Kickin’it
17:25    Phineas & Ferb
17:50    Phineas & Ferb
18:15    Supa Strikas
18:40    My Babysitter’s A  Vampire
19:05    Lab Rats
19:30    Ultimate Spider-Man (S3)
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Phineas & Ferb
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E enjte, 10 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Phineas & Ferb
06:50    Phineas & Ferb
07:15    Mighty Med
07:40    Fish Hooks
08:05    Ultimate Spider-Man
08:30    Zeke and Luther
08:55    Phineas & Ferb
09:20    Mighty Med
09:45    Lab Rats
10:15    Phineas & Ferb
10:40    Phineas & Ferb
11:05    Ultimate Spider-Man
11:30    Ultimate Spider-Man
11:55    Kickin’it
12:20    Up, Up & Aways
13:45    Toy Story Toons
13:55    Camp LakeBottom
14:20    Packages from Planet x
14:45    Phineas & Ferb
15:10    Lab Rats
15:35    Supa Strikas
16:00    Phineas & Ferb
16:30    Mighty Med
17:00    Kickin’it
17:25    Phineas & Ferb Save Summer
18:15    Supa Strikas
18:40    My Babysitter’s A  Vampire
19:05    Lab Rats
19:30    Ultimate Spider-Man (S3)
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Phineas & Ferb
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E premte, 11 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Phineas & Ferb
06:50    Phineas & Ferb
07:15    Mighty Med
07:40    Fish Hooks
08:05    Ultimate Spider-Man
08:30    Zeke and Luther
08:55    Phineas & Ferb
09:20    Kicking It
09:45    Lab Rats
10:15    Lab Rats
11:05    Ultimate Spider-Man
11:30    Ultimate Spider-Man
11:55    Kickin’it
12:20    Rusty The Great Rescue
13:55    Camp LakeBottom
14:20    Packages from Planet x
14:45    Phineas & Ferb
15:10    Lab Rats
15:35    Supa Strikas
16:00    Randy Cunningham
16:30    Mighty Med
17:00    Kickin’it
17:25    Phineas & Ferb
17:50    Phineas & Ferb
18:15    Supa Strikas
18:40    My Babysitter’s A  Vampire
19:05    Lab Rats
19:30    Ultimate Spider-Man (S3)
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Phineas & Ferb
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E shtunë, 12 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Zeke and Luther
06:50    Packages from Planet X
07:15    Lab Rats
07:40    Phineas & Ferb
08:05    Phineas & Ferb
08:30    Wander Over Yonder
08:55    Mighty Med
09:20    Lab Rats
09:45    Kickin It
10:15    Mighty Med
10:40    Wander Over Yonder
11:05    Supa Strikas
11:30    Numb Chucks
12:00    Phineas & Ferb
12:15    The Game Plan
13:55    Toy Story Toons
14:20    Mr. Young
14:45    Kickin It
15:35    Max Steel
16:00    Lab Rats
16:30    Mighty Med
17:00    The Game Plan
18:50    Phineas & Ferb
19:05    Camp LakeBottom
19:30    Ultimate Spider-Man
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Wander Over Yonder
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom

E diel, 13 korrik 2014
05:00    Kid vs Kat
05:10    Slugterra
05:35    Randy Cunningham: 9th Grade Ninja
06:00    Pair of Kings
06:25    Zeke and Luther
06:50    Packages from Planet X
07:15    Lab Rats
07:40    Phineas & Ferb
08:05    Phineas & Ferb
08:30    Bro Battles
10:15    Supa Strikas
12:00    Phineas & Ferb
12:15    Iron Man & Hulk: Heroes United
13:25    Phineas & Ferb Mission Marvel
13:55    Disney Mickey Mouse
13:55    Toy Story Toons
14:20    Mr. Young
14:45    Kickin It
15:35    Max Steel
16:00    Lab Rats
16:30    Mighty Med
17:00    Motocrossed
18:15    Disney Mickey Mouse
18:40    Phineas & Ferb
19:05    Camp LakeBottom
19:30    Ultimate Spider-Man
19:55    Avengers Assemble
20:20    Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.
20:45    Wander Over Yonder
21:10    Kickin’it
21:35    Camp LakeBottom