Talent shou i ri nga Jennifer Lopez

Valltarja, aktorja, dhe këngëtarja e njohur amerikane Jennifer Lopez do të sjell një program të ri televiziv.

Emisioni garues prej 10 episodeve – World of Dance do të shfaqet në NBC derisa fituesi do të merr një milionë dollarë me vete.

Jennifer Lopez ka shpjeguar formatin duke u bërë thirrje të gjithë banorëve të planetit Tokë pa marr parasysh moshën, dhe gjininë të konkurrojnë.

 

 

Mund të ju interesoj edhe...