Tag: Seriale n’TV

brooklyn-nine-nine

Mbrëmë ka debutuar sezoni i dytë i Team Ninja Warrior. Në episodin e ri të The Flash, Killer Frost ka nisur të shfaqet, derisa Caitlin kërkon Dr. Alkiminë, kidnapon Julian, dhe lufton edhe me Flash edhe Vibe.

Tek episodi i ri i Brooklyn Nine-Nine, Jake provon të impresionoj babanë e Amyt për Ditën e Falënderimeve. Viv provon të zbut tensionin ndërmjet Katie dhe nënës së saj, përsëri për festën e Ditës së Falënderimeve, që është temë edhe tek komedia New Girl.

This Is Us, Teen Wolf, e Shooter, të gjitha vijnë me episode të reja që mund ti gjeni sot.

Read Full Article

o sa mire

Mbrëmë në kanalin Kohavision ka vazhduar sezoni i gjashtë i serialit ‘O Sa mirë.’ Episodi i radhës vazhdon me kontestimin e pronës së fakultetit dhe rekrutimin e studentëve e stafit. Edhe në këtë episod prezent janë Stupcat.

Episodin e plotë mund ta shihni në kanalin zyrtar në YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=k7jJmJZTK8o

Read Full Article

once upon a timeSeriali për botën e magjishme të karaktereve përrallore ‘Once Upon a Time’ kthehet premierë regjionale në kanalin Fox Life.

Seriali me Ginniffer Goodwin dhe Jennifer Morrison në rolet kryesore, sjell Emma Swan tani me anën e saj të errët të ngujuar në botën e magjishme, e pafuqishme ndaj marrëveshjeve të liga të lidhura.

Sezoni i pestë i Once Upon a Time shfaqet premierë regjionale në Fox Life çdo të merkurë në ora 22:00 duke nisur nga data 23 mars 2016.

Read Full Article