NBA në Kujtesa – 31 mars 2016

Derisa fundi i sezonit të rregullt afrohet, situata në Perëndim veç që nxehet.

Gjatë kësaj fundjave Kujtesa sjell dy duele që përfshijnë skuadrën e Oklahoma City Thunder. Westbrook e Durant do të takohen me Clippers në orët e para të premtes, derisa të dielën, ata udhëtojnë në Houston për të përcaktuar fatin e ish-shokut të tyre, James Harden dhe skuadrës së Rockets për përfundimtare.

E premte, 1 prill

01:00     Oklahoma City – LA Clippers        K-Sport 1

E diel, 3 prill

21:30     Houston – Oklahoma City             K-Sport 1

Mund të ju interesoj edhe...