Matt LeBlanc ne Top Gear

Aktori i njohur nga seriali Friends, Matt LeBlanc do te jete prezent ne sezonin e 23te te emisionit te njohur per automobilizem, Top Gear.

Ky vendim duket se vjen pas pothuajse anulimit zyrtar te serialit te Matt LeBlanc, Episodes me sezonin e peste. Ky sezon pritet te jete i fundit per kete serial ne kanalin Showtime.

Formati i ri i Top Gear sjell Chris Evans dhe Rory Reid si prezantues, emrin e njohur nga Formula 1, Eddie Jordan si ekspert, pilote gjermane Sabine Schmits, dhe gazetarin e sporteve motorike, Chris Harris.

Top Gear kthehet ne TV ne maj te ketij viti derisa promon e pare te ketij sezoni e gjeni ne vijim:

Mund të ju interesoj edhe...