Konfirmohet seriali ‘Egjeli’

Grupi i humoristëve kosovar ‘Stupcat’ kanë zbuluar detajet e projektit të fundit të tyre për emisionin ‘Prive’ në Klan Kosova.

Në një intervistë dhe pamje prapa kamerave në xhirimet e këtij grupi, ‘Prive’ zbulon të gjitha detajet e projektit të fundit të ‘Stupcave’. Bëhet fjalë për ‘Egjeli’ që para gjashtë viteve ishte shfaqur si film për shikuesit kosovar, ndërsa tani do të vijë në ekran si serial televiziv.

Deri më tani sipas ‘Prive’ janë përgatitur katër episode, derisa i pari do të shfaqet me datë 29 nëntor në ora 22 në kanalin T të platformës Digitalb.

Storia e serialit nuk ndryshon, ngjashëm si karakteret kryesore. Nuk ka ndonjë numër të konfirmuar të episodeve apo sezoneve për momentin, por ajo që duhet të dini është që me datë 29 nëntor në ora 22 në kanalin T të platformës satelitore Digitalb dhe në operatorin kabllor Ipko mund të shihni episodin e parë të serialit ‘Egjeli’.

Mund të ju interesoj edhe...