Bundesliga në Eurosport

Në kanalet Eurosport kthehet Bundesliga gjermane me derbin ndërmjet Monchengladbachut dhe Herthës. Bayerni pret Frankfurtin, derisa Kolni i Mavrajt i udhëton Hoffenheimit.

E premte, 1 prill 2016

20:30     Leverkusen – Wolfsburg                ESP2

E shtunë, 2 prill 2016

15:30     Bayern – Frankfurt                           ESP2

18:30     Dortmund – Bremen                       ESP2

22:00     Chicago Fire – Philadelphia          ESP2

E diel, 3 prill 2016

15:30     Monchengladbach – Hertha          ESP2

17:30     Hoffenheim – Koln                           ESP2

E hënë, 4 prill 2016

2:00        Orlando City – Portland                 ESP

Mund të ju interesoj edhe...